Příjem a přenos léčivé síly

 

Můžeme ji vnímat, cítit, prožívat v jakémkoli okamžiku a na jakémkoli místě. Záleží jen na nás, pro co se rozhodneme, co chceme přijímat, na co se naladíme.

 
 
 

Naše důvěra v působení léčivých sil Zdroje nás propojuje do oblasti jednoty duchovního principu s principem božským. K výraznějšímu propojení dochází ve chvíli, kdy si uvědomujeme vyzařování Zdroje životní síly, a kdy udržujeme svou pozornost ve směru ke Zdroji životní síly.

 

Tuto skutečnost podporuje trvalé a hluboké vnitřní zklidnění. Vnímání lásky, důvěra v Boha, přivádí duši i fyzickému tělu léčivou sílu Zdroje. Léčivá síla prozařuje a hluboce harmonizuje každého člověka, který Ji chce vnímat. Přijímat léčivou sílu Zdroje svým duchem, svou duší i svým fyzickým tělem je dáno každému z nás. 

 

Dělejme to!

 
"Na počátku bylo Slovo a to Slovo bylo u Boha a to Slovo bylo Bůh. To bylo na počátku u Boha. Všechno povstalo skrze něja bez něj nepovstalo nic, z toho co je. V něm byl života ten život byl světlem lidí. A to světlo svítí ve tmě a tma je nepohltila." Jan 1, 1-5
 

'SLOVO'

Harmonie a Rovnováha božského světa

'SVĚTLO' 

Harmonie a Rovnováha duchovního světa

'ENERGIE'

Harmonie a Rovnováha hmotného světa

 
 

 

Obrázek ukazuje na spojení lidského ducha s rovinou duchovní dimenze a s principem božským.


Lidský duch (fialový kruh) se zachvívá v rezonanci s vyzařováním božského světa (zlatý kruh). Tato rezonance duchovního principu s principem božským působí oživení duchovních, mentálních i emočních struktur v úrovni lidské duše. Tyto struktury vyzařují dále do úrovně fyzického těla člověka (červený kruh). Chceme-li se zbavit následků nevědomosti, měli bychom žít v přirozené odpovědnosti k vyššímu principu života, k Bohu, a v této odpovědnosti vnímat řád vyšších duchovních hodnot, tj. řád duchovní dimenze ke které svou podstatou náležíme. Naše duše i tělo se tak postupně zbavuje všech zátěží, dochází k celkovému uzdravení.

 

Vše, co si uvědomujeme, s tím se spojujeme.

 
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Příjem a přenos léčivé síly

 

            Pokud je člověk vyladěn ve svém vědomí na všelásku, stává se informačním kanálem přes který proudí duchovní vibrace všelásky, tak dochází k přirozenému propojení s proudem léčivých sil. Tento stav vyladění lidského vědomí na duchovní vibrace všelásky je hluboce očišťující a má silně pozitivní vliv na veškeré okolí. Duchovní vibrace všelásky mohou být dále přenášeny i skrze myšlenku a slovo. Na tuto skutečnost upozornil v padesátých letech 20. století v Německu Bruno Gröning.  Lidé se tehdy v jeho přítomnosti uzdravovali i z těch nejtěžších onemocnění. K uzdravením dochází ve spojení s jeho jménem i v dnešní době.
            K vnímání léčivé síly by měl dospět každý člověk sám, skrze vůli žít v jednotě s božími zákony a s přírodou. Mnohdy je však situace složitější, člověk se dostává do obtížných situací, je oslaben dlouho trvajícím chronickým onemocněním, pracovním vytížením, je otupen velkými dávkami léků aj., a tak potřebuje živý impuls k probuzení svého vnímání a cítění. Já sám mám dobrou zkušenost s příjmem léčivé síly skrze staniolovou kouli, nabitou léčivou silou. Jsem schopen, v napojení na Zdroj životní síly, tuto léčivou sílu zde na Zemi zpřítomňovat a předávat nemocným a pomoc hledajícím. Nyní dávám k dispozici vážným zájemcům, kteří mají víru v Boha a věří v pomoc touto cestou. Svou žádost o tuto kouli můžete zaslat na email: leciva.sila@centrum.cz (tuto službu poskytuji zdarma - platí se pouze za poštovné a balné, tj. cca 60kč).

 

 

Tato koule byla vytvořena ve stavu přirozené rezonance lidského ducha s principem božským a s přírodou, nese vysoké duchovní vibrace a s nimi spojený léčivý proud. Tyto vibrace působí v systému energií lidské bytosti určité doplnění, přirozeně harmonizují, působí léčivě.

 

    

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Dotazy a reakce

Alobalová koule

A. Hrabětová 24.08.2020
Krásný dobrý den pane Sedláčku, moc moc děkuji za Vaši kouli, včera večer jsem jí poprvé použila. Po chvíli nádherné pozitivní teplé vibrace po celém těle, poté se
změnily na příjemné chladivé, ale opravdu nádhera. Na některých místech
v těle, kde mě někdy bolí nebo mám teď jednu modřinu, jsem cítila trochu
intenzivněji práci Světla. Chvíli jsme kouli držela i naší fence u zad, má problém s ploténkou, na začátku se zachvěla, asi jak to začalo proudit, ale pak ležela a ani se
nehnula. Dnes se zase těším až si večer lehnu a napojím se na Světlo, Lásku...

Staniolová koule

Soňa Mizerová 28.06.2020
Prosím o info kde si mohu objednat staniolovou kouli děkuji za odpovět

Re: Staniolová koule

Jiří Sedláček 03.07.2020
Dobrý den, můžete mne kontaktovat na email: leciva.sila@centrum.cz

léčivá síla

Leona 27.01.2020
Chci pravdivě zveřejnit prožitek při držení koule. Když jsem držela kouli, tak jsem nejprve cítila mravenčení a postupně prozařování celým tělem s příjemným teplem a pocitem radosti uvnitř sebe. Věřím, že když má někdo schopnost se spojit s vyšší energií, tak to v té kouli je obsaženo. Každý má možnost se o tom přesvědčit.

poděkování

Rostislav 10.07.2019
Dobrý den vážený pane Sedláčku.
Jsem Vám moc vděčný za zaslání staniolové koule.Dnes odpledne jsem
při Einstelen díky této kouli prožil úžasné, dosud nepoznané pocity
- přímé napojení na boží sílu a energii, dodávanou skrze Bruno Groninga.

Ještě jednou moc děkuji.

Poděkování

Petr N. 17.05.2017
Drahý pane Sedláček, přes Sonu se ke mě dostala vaše nabitá koule. Jsem dost překvapen její účinností. Děkuji i za postup přijímání této energie, to se dá samozřejmě využívat kdykoliv a kdekoliv.

Liéčivá sila

Margita 30.03.2017
Včera som túto nádhernú guľu plne využívala pri einstellen prúdila vyššia sila. Tiež keď ju zoberiem do ruky je to cítiť. Áno, ako ste uviedla sila prúdi a je k nájdeniu pre každého a kedykoľvek. Domnievam sa, že prostredníctvom tejto gule je toto prepojenie silnejšie resp. rýchlejšie a možno aj v oslabenom stave človeka dobre slúžiace. Tak toľko som Vám ešte chcela povedať z môjho prežitia a pocitov.

léčivá koule

Jiří D. 29.03.2017
Milý můj jmenovče, mnohokrát děkuji za léčivou kouli, kterou mě předala Vaše maminka na hodině společenství. Mohu potvrdit výrazné zlepšení svého zdravotního stavu -lépe spím, znormalizoval se mi tl i cholesterol. Zejména se mi však výrazně zlepšil stav operovaného kolena. Poté, kdy sem kouli uchopil do ruky jsem krátce na to pocítil v operovaném koleni velmi výrazné bolesti, které by jako ve vlnách prostupovaly kolenním kloubem. Nepochybně se jednalo o regulace. To se několikrát opakovalo. Poté, kdy regulace přestaly , se pohyblivost kolena velmi zlepšila. Mnohokrát děkuji a prosím o zaslání ještě dvou koulí pro své dvě dcery, stejnou cestou, jako v prvním případě
Děkuji a zdravím. Jiří

Liečivá guľa

Dana G. 09.02.2017
Dobrý večer pán Sedláček, srdečne vás zdravím a úprimne ďakujem za darček k narodeninám. Dokonalé načasovanie. Guľu som dostala presne na svoje narodeniny. Urobila mi veľkú radosť, dnes som ju mala v práci /domov dôchodcov/ a vnímanie liečivých energií bolo prekvapujúco silné. Tiež sme mali dnes večer stretnutie kruhu priateľov BG a všetky sme sa tešili a intenzívne prežívali heilstrom. Pán Sedláček, srdečne vám ďakujem za guľu a tiež aj za vašu ochotu pomáhať a otvorené srdiečko. Vďaka Pánu Bohu, Brunovi Groningovi a Vám. Dana G.

John

Smithk99 25.10.2016
Someone essentially help to make significantly posts I might state. This is the first time I frequented your web page and so far? I surprised with the research you made to create this actual submit amazing. Magnificent activity! eeddcakfcfegdfkg
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 
"Já i nekonečný Duch Života, jsme jedno. Já, tedy jako duch, jako bytost duchovní, nemohu ve své skutečné přirozenosti připustit nemoci. Otvírám nyní své tělo, v němž se uchytila choroba, otvírám je plně vtékajícímu proudu Života Nekonečného. Ten život nyní, právě teď plyne a proudí mým tělem a uzdravuje mne."
                                                                                                  (V souzvuku s nekonečnem - Ralp Waldo Trine)
 

 

 

 

Kontakt

Léčivá síla na planetě Zemi Jiří Sedláček
leciva.sila@centrum.cz